۰۹۱۲۳۱۷۱۴۰۷- ۰۲۱۶۵۰۱۰۶۲۳- ۰۲۱۶۵۰۱۰۵۶۵
فهرست

لوله مانیسمان

لوله مانیسمان

لوله خط مانیسمان

حداکثر کیفیت و ایمنی – مانیسمان متخصص پیشرو برای لوله ها و لوله های فولادی با جوش HFI طولی در طیف گسترده ای از ابعاد و گریدها است.

 

لوله و لوله فولادی مانیسمان

لوله مانیسمان

لوله مانیسمان

 • فراهم کردن دسترسی به آب آشامیدنی پاک برای خانوارهای بی شماری در قاره های مختلف؛
 • خطوط حیات جامعه مدرن به عنوان خط لوله برای حامل های انرژی هستند.
 • به عنوان عناصر باربر براق و شیک در پل ها، ساختمان ها، سالن ها، استادیوم ها و دکل های دریایی و غیره خدمت می کنند.
 • سیستم های تامین انرژی فردا را به عنوان لوله های حرارتی منطقه ای یا لوله های ساختاری برای برج های باد تسهیل می کنند.

لوله‌ها و لوله‌های ما نیز در بسیاری از برنامه‌های زیرساختی حیاتی در سراسر جهان استفاده می‌شوند. بیش از 100 سال تجربه در تولید لوله و لوله و همچنین توسعه مداوم بیشتر فناوری های تولید و محصولات ما به مشتریان ما این اطمینان را می دهد که لوله و لوله فولادی ما مطابق با سخت ترین الزامات و مشخصات در مورد کیفیت و ایمنی است و ادامه خواهد داد.

برنامه‌های تولید بهینه، موجودی‌های با برنامه‌ریزی دقیق و شبکه فروش در سراسر جهان ما را قادر می‌سازد تا به نیازها و خواسته‌های مشتریان انعطاف‌پذیر واکنش نشان دهیم. تیم متخصص با تجربه ما خوشحال است که مشاوره فنی جامعی را از مرحله برنامه ریزی تا محل ساخت و ساز ارائه می دهد، جایی که تماس شخصی با مشتریان ما بسیار قدردانی می شود.

ما به عنوان متخصص این محصول، بارها و بارها در حال باز کردن امکانات کاربردی جدید و توسعه فناوری های سفارشی هستیم. بنابراین لوله مانیسمان و لوله فولادی مانیسمان در آینده نیز محرک پیشرفت فنی خواهد بود.

 

لوله فولادی برای همه کاربردها :لوله مانیسمان

سریع و قابل اعتماد.

در شرایط بازار  که در آن شبکه‌های خط لوله موجود تنها در موارد خاص گسترش یا جایگزین می‌شوند، بسیاری از مشتریان اهمیت فزاینده‌ای به امنیت عرضه لوله‌های خط در کوتاه‌مدت می‌دهند. لوله فولادی مناسب باید در محل در مقادیر کم و در مدت زمان کمی در دسترس باشد.
در مواقع افزایش تقاضاهای فنی همراه با مقادیر کم مورد نیاز، لوله خط ممتاز لوله مانیسمان محصولی نوآورانه است که متناسب با نیازهای بازار است.

لوله مانیسمان

خط لوله برای سخت ترین نیازها

بهترین لوله های فولادی لوله مانیسمان بر روی تخته کشش ایجاد نمی شود، بلکه توسط انتظارات بالای مشتریان ما ایجاد می شود. لوله مانیسمان با توجه به بالاترین تقاضاهای آشنا در بازار، وظیفه ایجاد استاندارد لوله ای را بر عهده گرفته است که نه تنها استانداردها و انتظارات و الزامات صنعت نفت و گاز را برآورده می کند، بلکه فراتر از آن است.

نتیجه محصولی با درجه بالا است که نه تنها کیفیت و ایمنی را به مشتریان از بازار متفکر نوید می دهد، بلکه در واقع آن را ارائه می دهد. این به این دلیل است که لوله های ما با سخت ترین تلرانس ها مطابق با مشخصات مشتری آشنا در اروپا تولید و آزمایش می شوند.

لوله فولادی مانیسمان

لوله فولادی مانیسمان

لوله فولادی برای همه کاربردها

چیزی که لوله مانیسمانما را خاص تر می کند این است که ما از در دسترس بودن لوله های فشار بالا برای صنایع نفت و گاز و صنایع شیمیایی از ذخایر خود و بدون حداقل مقدار سفارش اطمینان می دهیم. این به مشتریان ما امکان دسترسی فوری به اقلام جایگزین مناسب را در صورت خرابی می دهد. و ما می توانیم به سرعت تقاضای یک پروژه را در کوتاه مدت برآورده کنیم. در عین حال، مشتریان ما نیازی به تامین مالی ذخیره سازی و تدارکات خود ندارند.

پوشش قابل اعتماد

لوله ها به صورت استاندارد با پوشش مشکی MAPEC® PE (HDPE) عرضه می شوند. این به طور قابل اعتماد لوله ها را از خوردگی و ضربه های مکانیکی محافظت می کند و تضمین می کند که آنها حتی برای سخت ترین شرایط همخوانی دارند.

علاوه بر این، ما البته می‌توانیم سیستم‌های پوشش دیگری را نیز برای لوله‌های فولادی خود ارائه دهیم تا نیازهای مشتری را برآورده کنیم. پوشش سیاه خام نیز امکان پذیر است. لطفا تماس خود را از ما دریغ نکنید. ما خوشحال خواهیم شد که راه حل های مناسب را پیشنهاد کنیم.

با این حال، در چنین مواردی، زمان‌های تولید مرتبط باید در نظر گرفته شود، زیرا معمولاً این موارد انبار شده نیستند

لوله مانیسمان

ذهن آگاهی فردا ما به عنوان یک شرکت با چندین نسل موفقیت، از مسئولیتی که همراه با حمل و نقل نفت، گاز و آب در سراسر جهان است آگاه هستیم. لوله مانیسمان مخفف لوله ها با کیفیتی است که حداکثر قابلیت اطمینان را تضمین می کند: برای محیط زیست و همچنین برای مشتریان ما.

با نگاهی دقیق، می‌توانید لوله‌ها و لوله مانیسمان را ببینید

تحقیق و توسعه

فرآیندهای بهینه، مواد مدرن، کاربردهای هوشمند

تحقیقات پایه و کاربردی یک فعالیت کلیدی با اهمیت بسیار زیاد برای لوله مانیسمان است. این به ما کمک می کند تا موقعیت پیشرو در بازار خود را در مورد کیفیت محصول، کاربردهای لوله فولادی و لوله، و همچنین فناوری فرآیند و تولید، حفظ و گسترش دهیم.

مقالاتی که توسط کارمندان ما در مجلات تجاری منتشر می‌شوند، به شناسایی دستاوردهای تحقیقاتی ما در صنعت کمک می‌کنند. ما همچنین به طور منظم در توسعه استانداردهای ملی و بین المللی برای تولید، تحویل و برنامه های لوله و لوله درگیر هستیم. ما همچنین در توسعه روش‌ها و تجهیزات جدید آزمایش سهیم هستیم.

 

 •  

  لوله های فولادی لوله مانیسمان حتی در دمای منفی 162 درجه سانتیگراد در کارکرد ایمن هستند.

 • بسیار مقرون به صرفه

  از نظر اقتصادی و زیست محیطی متناسب با نیازهای مربوط به مشتریان ما

 • تست شده در دماهای بسیار پایین

  لوله های فولادی با جوش HFI به وضوح ارزش خود را ثابت کرده اند.

ایمنی حتی در کمترین دما

مانیسمن لاین پایپ با نام “مانسمان ساخته شده برای محیط های برودتی” برای اولین بار از فولاد بسیار پیشرفته بینیتی X8Ni9 در تولید لوله های فولادی با جوش HFI که به طور خاص برای حمل و نقل مواد گازی و مایع در شرایط بسیار کم طراحی شده است، استفاده می کند. دما این ماده بر اساس استاندارد ASTM A553 برای فولاد نیکل 8 تا 9 درصد خاموش شده و تمپر شده است. قبلاً قابلیت های خود را در کاربردهای مختلف نشان داده است، به عنوان مثال به عنوان لوله داخلی در یک سیستم لوله محفظه برای انتقال LNG و در مخازن مورد استفاده برای ذخیره LNG، حتی در دماهای کمتر از 196 درجه سانتیگراد. زمینه های دیگر کاربرد را می توان در فناوری نیروگاه، کارخانه های شیمیایی و مهندسی است.