۰۹۱۲۳۱۷۱۴۰۷- ۰۲۱۶۵۰۱۰۶۲۳- ۰۲۱۶۵۰۱۰۵۶۵
فهرست

فروش لوله سپاهان Api

فروش لوله سپاهان Api اترک ایمن گستر این لوله ها از جنس با کیفیت و استاندارد بوده و توسط شرکت اترک ایمن گستر به مشتریان عرضه می‌شوند. با خرید لوله های Api سپاهان از این شرکت مطمئن خواهید بود که محصول با کیفیت و اصولی را دریافت کرده اید.

فروش لوله سپاهان Api

فروش لوله سپاهان Api

 

قیمت لوله‌های گازی API

 

لوله‌های گازی API یکی از اجزای اساسی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی می‌باشند. این لوله‌ها از جنس آهن‌آلیاژی با استانداردهای مشخصی تولید می‌شوند که برای انتقال گازها و مایعات نفتی بسیار ایده‌آل هستند. از آنجا که این لوله‌ها در شرایط سخت و فشار بالا قرار می‌گیرند، انتخاب و خرید این محصولات با کیفیت و استاندارد بسیار حائز اهمیت است.

قیمت لوله‌های گازی API

قیمت لوله‌های گازی API

در بازار، قیمت لوله‌های گازی API متغیر بوده و به عوامل مختلفی از جمله جنس، ابعاد، استاندارد و برند بستگی دارد. برندهای معتبری مانند سپاهان، پارس، ماهشهر و … این لوله‌ها را تولید می‌کنند و در بازار عرضه می‌کنند. خرید این لوله‌ها به صورت عمده و خرده از فروشندگان و نمایندگان معتبر این برندها امکان‌پذیر است. از آنجا که این محصولات برای پروژه‌های بزرگ و حساس مورد استفاده قرار می‌گیرند، انتخاب مناسب و منطبق با استانداردهای لازم از اهمیت بسزایی برخوردار است. اما با توجه به تنوع این محصولات در بازار، انتخاب بهترین گزینه با توجه به نیازها و بودجه موجود امری ضروری است.

 

فروش لوله سپاهان Api

فروش لوله سپاهان Api

یکی دیگر از از محصولات پر فروش شرکت اترک شعله لوله سپاهان Api  می باشد برای استعلام قیمت و بدست آوردن لیست قیمت لوله سپاهان api  و نحوه فروش لوله سپاهان Api با کارشناسان واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید.

در شرکت اترک شعله لوله سپاهان Api با قیمت مناسب به فروش می رسد ، دفتر فروش اصلی شرکت در شاد آباد تهران می باشد.

که در صورت خرید لوله سپاهان Api این ، محصول به سراسر نقاط کشور ارسال می شود ، بهترین قیمت لوله سپاهان Api با خرید از اترک شعله تجربه نمایید.

اگر به دنبال خرید لوله سپاهان با قیمت مناسب هستید که خرید عمده و با کیفیتی داشته باشید ، کافی است که با شرکت اترک شعله تماس حاصل فرمایید.

کارشناسان فروش ما در اترک شعله بهترین مشاوره را برای خرید با قیمت عالی لوله سپاهان api  را به شما خریداران عزیز ارائه می نمایند.

.

09123171407

09124945947

0216510623

0216510565

.

 

ویژگی ها فنی لوله API

 

 لوله سپاهان Api

لوله سپاهان Api

موسسه نفت ایالات متحده (American Petroleum Institute) که به اختصار API نامیده می­گردد،

مطرح ترین  موسسه­ی ملی تامین کننده­ی کلیه ای  امکانات صنعت های نفت و گاز نپخته در ایالت متحده­ ی ایالات متحده می­باشد.

انجمن دارنده بیشتراز 625 عضو از دربین کمپانی­های گسترده بوده که در صنعت های اکتشاف و ساخت‌و‌ساز و بازاریابی نفت، خطوط لوله و تجارت دریایی و ارائه­ی سرویس ها کار دارا‌هستند.

ماموریت موسسه نفت ایالات متحده برقرای امنیت در صنعت سراسر عالم و به خواسته بالا بردن اطمینان جهانی برای سرمایه­گذاری در صنعت نفت و گاز طبیعی ایالات متحده می­باشد.

استانداردهای لوله API

قیمت لوله سپاهان Api

قیمت لوله سپاهان Api

API دربرگیرنده 685 استاندارد و راهبرد­های اجرائی می­باشد. تعداد متعددی از این استاندارد­ها در مقررات دولتی و فدرال گنجانیده گردیده­اند.

و همینطور در موسسه میان المللی استاندارد سازی (International Standardization Organization (ISO)) به ثبت رسیده ­اند.

عمل­های API طی 85 سال قبلی سبب ساز به پیشرفت امکانات صنعت های نفت و پتروشیمی و همینطور استاندارد­های عملیاتی شده‌است.

استاندارد­ها و راهبرد­های اجرائی API دربرگیرنده تمامی­ قسمت ­های صنعت نفت و گاز می­باشند و همگی­ استاندارد­ها برای به کار گیری­ی کاربردی از امکانات و مواد قابل ردوبدل و طریق­های مهندسی کامل، قابل به کار گیری می‌باشند.

متریال انتخابی گزینه استعمال در کاربرد­های نفتی باید ملزومات استاندارد­های موسسه نفت ایالات متحده (API)، انجمن آزمایش مواد ایالات متحده (ASTM) و موسسه­ ی ملی استاندارد­های ایالات متحده (ASNI) را در برداشته باشند.

همه­ی استاندارد­ها دارنده پباده سازی پیچیده هم پا با خصوصیات و تست­های استاندارد­سازی می­باشند.

خطوط لوله­ ی پباده سازی گردیده مبتنی بر این استاندارد­ها، از نگاه کیفی و ایمنی پباده سازی قابل اعتماد می­باشند.

خرید لوله سپاهان Api

خرید لوله سپاهان Api

 

گرید لوله API

گرید لوله در واقع توضیح دهنده­ی متریال یا این که فرآورده لوله می­باشد.

استاندارد­های متعدد، تعاریف مختلفی برای محصول­ لوله­ های آب، نفت و گاز تعریف‌و‌تمجید کرده­ اند.

هر گرید لوله، مخلوط شیمیایی، خاصیت مکانیکی و شیمیایی و در سود کاربرد و ویژگی ها منحصر خویش را دارااست.

 

استاندارد API 5CT

 

نمایندگی فروش لوله سپاهان Api

نمایندگی فروش لوله سپاهان Api

استاندارد­های API 5CT ویژگی ها الزامی گرید­های API لوله ­های فولادی آیتم به کارگیری در جداره و مغزی چاه را مشخص و معلوم می­نماید.

این استاندارد متساوی با استاندارد ISO 11960 می­باشد. در‌این استاندارد، گریدهای لوله­ه ای فولادی به دسته­ های H40، J55، K55، N80-1، L80-Q، L80-9Cr، L80-13Cr، C90-1، T95-1، C110، P110 و Q125 تقسیم بندی می­شوند.

تعیین فولاد آیتم به کار گیری در هر سیستم متعلق به موقعیت کاری می­باشد.

در سیستم ­های نفت و یا این که گاز طبیعی، وقتی که مقدار اکثری یه خرده از هیدروژن سولفید (H2S) به طور محلول حضور داشته باشد. موقعیت خدمت ترش نامیده می­گردد.

گاز هیدروژن سولفید علاوه بر این­که برای سالمی بشر و بقیه جان داران خطرناک می­باشد،به صورت قابل توجهی تلاش لوله­های فولادی را زیر اثر قرار می­دهد.

حضور هیدروژن سولفید و اثر منفی آن بر فولاد سبب به سوراخ شدن در کنار تنش (SCC ) خواهد شد.

با اعتنا به حالت کاری نامناسب در حضور هیدروژن سولفید، گرید­های فولادی API می بایست با تمرکز بیشتری تعیین شوند.

در اختیار گرفتن پارامتر­های بحرانی مانند ریز ساختار، ادغام شیمیایی، عملیات­های حرارتی حین پروسه باعث به ارتقاء یافتن مقاومت به سوراخ میل کردن در اثر خوردگی توام با تنش ناشی از حضور هیدروژن سولفید می­باشند.

این گرید­های منحصر به فرد، به صورت قابل توجهی مقاومت فولاد­های API را ارتقاء داده و مطابق با استاندارد­های NACE TM 0177 و IRP 1.8 ساخت و ساز می­شوند.

گرید­های API قابل به کارگیری در وضعیت معمول به صورت زیر می باشند :

فروش لوله سپاهان Api

فروش لوله سپاهان Api

API H40: متریال متداول گزینه استعمال در خطوط لوله مبنی بر خصوصیات رقم خورده در استاندارد API 5T می­باشد.

API J55: این فولاد نیز گزینه به کارگیری متعددی در خطوط لوله داشته، و شباهت متعددی به گرید API K55 دارااست، ولی گرید J55 تنش تسلیم کمتری نسبت به K55 داراست.

API K55: این گرید بیشترین به کار گیری را در جداره­های چاه داشته و مطابق با ملزومات API 5CT ساخته و آیتم به کار گیری قرار می­گیرد.

API N80 TYPE I: گرید ارزان بها قابل جایگزینی با گرید API N80 کوئنچ و تمپر گردیده (دیواره هایی با ضخامت کمتر از inch 0.5) می­باشد. انرژی جذب گردیده از آزمایش ضربه می­بایست موقعیت API SR16 را برآورده کرده که کمتر از انرژی جذب گردیده برای فولاد N80 کوئنچ و تمپر می­باشد.

API N80 Q: متریال درست شده مطابق با استاندارد API 5CT بوده و می­بایست کوئنچ و تمپر گردد.

API R85: گرید API با الزام استحکام تنشی در محدوده گرید­های T95 و USS C95 بوده با این تفاوت که الزامی برای درج آن در استاندارد گزینش نشده و مطابق با استاندارد نیازی به انجام امتحان برای نظارت خوردگی توام با تنش سولفیدی نمی­باشد و به همین عامل برای به کارگیری در چاه­های ترش پیشنهاد نمی­گردد.

فروش لوله سپاهان Api

فروش لوله سپاهان Api

خصوصیات فنی لوله گاز سپاهان 

لوله گاز API سپاهان –  لوله گاز خانگی در شاخههای 6 متری ساخت و به بورس لوله و اتصالات عرضه می گردد.

مجموعه صنعتی سپاهان این لوله های گازی را از ورق آهن Gr_BPSL2 ایجاد میکنند.

همینطور در لیست ویژگی ها گونه های لوله گاز API و درزدار مدل، ضخامت لوله و وزن لوله نیز درج شده که با دقت به مهندسی لوله کشی ساختمان و پروژه خویش میبایست محاسبه فرمائید.

که‌این نوع لوله ها برای عمل شما مطلوب خواهد بود یا این که می بایست از لوله مانیسمان برای لوله کشی گاز استعمال نمائید.

همینطور از سایر خصوصیات فنی لوله گاز که در لیست آن درج شده تعداد هر شاخه در بندیل آن و وزن تمام بندیل می‌باشند.
خصوصیات فنی لوله مانیس گاز خانگی سایز 1/2 اینچ با ضخامت 2.8 میلی متر و وزن هر متر لوله گاز 1/2 اینچ نیز 1.28 کیلوگرم میباشد.

وزن شاخه شش متری لوله گاز 7.68 کیلوگرم میباشد. در هر بندیل خروج پیدا کرده از کارگاه لوله سازی سپاهان اصفهان در‌این سایز 169 عدد لوله یک دوم اینچ API میباشد.
ضخامت لوله گاز خانگی سایز 3/4 اینچ یک دهم میلی متر بیشتر از سایز گذشته بوده و 2.9 میلیمتر میباشد.

وزن یک متر لوله گاز خانگی سه چهارم اینچ 1.7 کیلوگرم و وزن شاخه بدون نقص این لوله 10.7 کیلوگرم است.
لوله گازی API 5L سایز یک اینچ ضخامت 3.4 میلیمتر داشته و برای مصارف توکار به کار گیری میگردد. وزن یک متر لوله گازی یک اینچ 2.56 کیلوگرم میباشد.

و ارزش آن را نیز می‌توانید با شمارهگیری با تیم اترک شعله  و ارائه بها آنلاین بازار لوله و اتصالات آهن تماس نتایج فرمائید.
ضخامت لوله مانیسگاز سایز 1/41 اینچ 3/6 میلی متر بوده و وزن مجموع شاخه 6 متری این سایز نیز 20.58 کیلوگرم میباشد.

اشکال لوله مانیسمان و لوله گازی به طور کیلویی هم به فروش میرسند و همانگونه که در صدر بیان کردیم بها لوله مانیسمان کیلویی هم از بها لوله گاز بیشتر خواهد بود.

داده ها کلی در موردلوله گاز تو عمل (مانیس گاز)

لوله های گاز ویژه سپاهان برای مصارف خانگی پایین استانداردهای در میان المللی API 5L و ملی ISIRI 3574 با مارک تثبیت گردیده مانیس گاز ، جایگزین لوله های     سوای درز(شناخته گردیده با اسم مانیسمان) در لوله کشی های توکار ساختمان شده‌است.

برگزاری جلسات مختلف مجموعه های کارشناسی سپاهان با بازرسین  نظام مهندسی استان ها و انجام برد آمیز آزمایشاتی به مراتب مشقت بار گیرانه خیس از لازمات استاندارد ISIRI 3360 مرتبط با لوله گاز خانگی سبب ساز به دریافت مجوزهای مورد نیاز برای جایگزینی لوله های مانیس گاز سپاهان بجای لوله های سوای درز شده است .

به موجب صورتجلسه مجمع همگانی فوق العاده مورخ ۱۳۷۸، نوع کمپانی از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شده‌است.

درضمنً کمپانی طبق مصوبه مورخ ۱۳۷۹ هیأت با شخصیت پذیرش، به عضویت سازمان بورس سندها بهادار تهران پذیرفته شد. راس مهم کمپانی در تهران و سوله آن در اصفهان واقع میباشد.

 

لوله سپاهان api

لوله سپاهان api

لوله سپاهان api

لوله های گاز ویژه سپاهان برای مصارف خانگی ذیل استانداردهای دربین المللی API 5L و ملی ISIRI 3574 با مارک تثبیت گردیده مانیس گاز ، جایگزین لوله های     فارغ از درز(شناخته گردیده با اسم مانسمان) در لوله کشی های توکار ساختمان شده‌است. ب

رگزاری جلسات مختلف گروه های کارشناسی سپاهان با بازرسین   نظام مهندسی استان ها و انجام پیروزی آمیز آزمایشاتی به مراتب مشقت بار گیرانه خیس از ملزومات استاندارد ISIRI 3360 مرتبط با لوله گاز خانگی سبب به دریافت                   مجوزهای مایحتاج برای جایگزینی لوله های مانیس گاز سپاهان بجای لوله های فارغ از درز گردیده‌است .

کمپانی مجموعه صنعتی سپاهان (دارای تعهد محدود) در تاریخ ۱۳۵۲ پایین شماره ۱۱۷۴ در اداره تمام تثبیت شرکتها و مالکیت صنعتی اصفهان و آنگاه براساس مصوبات مجمع همگانی فوق العاده مورخ ۱۳۵۵، در تاریخ ۱۳۵۶ در تهران پایین شماره ۲۸۳۳۲ به اسم کمپانی تیم صنعتی سپاهان (سهامی خاص) به تثبیت رسیده میباشد.

به موجب صورتجلسه مجمع همگانی فوق العاده مورخ ۱۳۷۸، نوع کمپانی از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شده‌است.

در ضمنً کمپانی طبق مصوبه مورخ ۱۳۷۹ هیأت با شخصیت پذیرش، به عضویت سازمان بورس سندها بهادار تهران پذیرفته شد. راس اساسی کمپانی در تهران و سوله آن در اصفهان واقع میباشد.

لوله api سپاهان

لوله api سپاهان

لوله api سپاهان

کارخانجات سپاهان با بیشتراز ۸۸۰ نفر کارمندان و گنجایش ساخت سالیانه تا ۴۲۰۰۰۰ بدن و سطح

پایین بنایی ۵۵۰۰۰ متر مربع در زمینی به حجم ۱۱۳۲۲۱۳ متر مربع در اطراف شهر اصفهان واقع شده‌است.

قاب فنی زبده سپاهان طراح و تولیدکننده قالبهای ما یحتاج ایجاد، با اعمال در دست گرفتن های کیفی ظریف

متضمن ارائه تولیدها مرغوب با استانداردهای در بین المللی هست.

واحد قالب سازی سپاهان

مجهز به توسعه یافته ترین سیستم پباده سازی و دستگاهها و ماشین آلات CNC ضمن تأمین نیازهای

کارگاه مهیا ارائه سرویس ها به مشتریان می‌باشد.

محل کار مرکزی سپاهان در تهران و محل کار فروش در اصفهان تضمین کننده سرویس ها مؤثر و مطلوب

به مشتریان و نمایندگی های فروش کمپانی در سراسر کشور ایران هستند.

قیمت لوله سپاهان api

قیمت لوله سپاهان api

قیمت لوله سپاهان api

تیم صنعتی سپاهان با صادر شدن محصول ها متنوع در سطح استانداردهای عالم و ارزش های

رقابتی توانسته میباشد در کشورهای اروپا- آفریقا و بویژه حیطه خاورمیانه منزلت و اعتبار تجاری خاصی

بدست آورده و قدم مؤثری در مورد صادرات غیر نفتی مرزو بوم بردارد.

لوله گاز سپاهان api

یکی دیگر از از محصولات پر فروش شرکت اترک شعله لوله گاز سپاهان api  می باشد برای استعلام قیمت و بدست آوردن لیست قیمت لوله گاز سپاهان api  و نحوه فروش لوله گاز سپاهان Api با کارشناسان واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید.

در شرکت اترک شعله لوله گاز سپاهان api  با قیمت مناسب به فروش می رسد ، دفتر فروش اصلی شرکت در شاد آباد تهران می باشد.

که در صورت خرید لوله گاز سپاهان api  این ، محصول به سراسر نقاط کشور ارسال می شود ، بهترین قیمت لوله گاز سپاهان Api با خرید از اترک شعله تجربه نمایید.

اگر به دنبال خرید لوله گاز سپاهان با قیمت مناسب هستید که خرید عمده و با کیفیتی داشته باشید ، کافی است که با شرکت اترک شعله تماس حاصل فرمایید.

کارشناسان فروش ما در اترک شعله بهترین مشاوره را برای خرید با قیمت عالی لوله گاز سپاهان api  را به شما خریداران عزیز ارائه می نمایند.

.

09123171407

09124945947

0216510623

0216510623

 

قیمت لوله گاز سپاهان api

قیمت لوله سپاهان api

قیمت لوله سپاهان api

در سایت اترک شعله به دلیل نوسان بسیار زیاد قیمت لوله سپاهان api  و نوسان بسیار زیاد ارز و به روز بودن قیمت لوله گاز سپاهان api لیست قیمت این محصول در سایت درج نشده است.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد لوله های گازی سپاهان api  می توانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

در کنار قیمت لوله گاز سپاهان باید کیفیت محصول خریداری شده را نیز در نظر داشته باشید.

بهترین کیفیت را می توانید با انتخاب اترک شعله برای خود به ارمغان بیاروید ، پس همین حالا با کارشناسان واحد فروش ما در ارتباط باشید.

لوله گاز سپاهان api

 

لوله های گازی سپاهان api  در بازار به دو شکل روکار و توکار وجود دارد.

برای دسترسی به لوله کشی گاز توکار بازدارنده وجود داشته و دسترسی به آن مشقت بار میباشد .

چنانچه که برای دسترسی به لوله گاز روکار مانعی نیست. قابل ذکر میباشد.

برای ایفا لوله کشی گاز توکار صرفا می بایست از اتصالات فولادی جوشی بدون درز (مانیسمان) بهره برد.

البته برای لوله کشی گاز روکار استعمال از لوله های فولادی سیاه بدون درز بهتر است بهترین لوله گازی سپاهان api را می توانید از ما خرید نمایید.

 

خصوصیات فنی لوله گاز سپاهان 

خصوصیات فنی لوله مانیس گاز خانگی سایز 1/2 اینچ با ضخامت 2.8 میلی متر و وزن هر متر لوله گاز 1/2 اینچ نیز 1.28 کیلوگرم میباشد.

وزن شاخه شش متری لوله گاز 7.68 کیلوگرم میباشد. در هر بندیل خروج پیدا کرده از کارگاه لوله سازی سپاهان اصفهان در‌این سایز 169 عدد لوله یک دوم اینچ API میباشد.

ضخامت لوله گاز خانگی سایز 3/4 اینچ یک دهم میلی متر بیشتر از سایز گذشته بوده و 2.9 میلیمتر میباشد.

وزن یک متر لوله گاز خانگی سه چهارم اینچ 1.7 کیلوگرم و وزن شاخه بدون نقص این لوله 10.7 کیلوگرم است.

لوله گازی API 5L سایز یک اینچ ضخامت 3.4 میلیمتر داشته و برای مصارف توکار به کار گیری میگردد.

وزن یک متر لوله گازی یک اینچ 2.56 کیلوگرم میباشد.و ارزش آن را نیز می‌توانید با شمارهگیری با تیم اترک شعله  و ارائه بها آنلاین بازار لوله و اتصالات آهن اترک شعله تماس نتایج فرمائید.

ضخامت لوله مانیسگاز سایز 1/41 اینچ 3/6 میلی متر بوده و وزن مجموع شاخه 6 متری این سایز نیز 20.58 کیلوگرم میباشد.

اشکال لوله مانیسمان و لوله گازی به طور کیلویی هم به فروش میرسند.

و همانگونه که در صدر بیان کردیم بها لوله مانیسمان کیلویی هم از بها لوله گاز بیشتر خواهد بود.

نمایندگی لوله سپاهان

قیمت لوله سپاهان api

قیمت لوله سپاهان api

اگر در ایران به دنیال یک نمایندگی لوله گاز سپاهان api هستید میتوانید با اطمینان خاطر ما را انتخاب کنید.

در طول 40 سال اخیر تغییرات متعددی در طرز پباده سازی لوله های خطوط جابجایی نفت و گاز به وجود آمده و تصمیم به استعمال از لوله های قطورتر و با قابلیت و امکان تحمل فشارهای فراتر ارتقا یافته میباشد تا بازدهی جابجایی ارتقا یابد.

برای این خواسته به کار گیری از فولادهایی ( لوله سپاهان api )  با استحکام و تافنس بالا نیاز میباشد.

مهم ترین مساله در خطوط لوله جابجایی نفت و گاز، جابجایی وسعت بیشتر در کوتاهترین مجال ممکن میباشد.

به هدف برطرف کردن این نیاز، فولاد خط لوله بایستی دارنده استحکام و تافنس بالایی باشد.

فولادهای api به صورت پهناور در کاربردهایی نظیر کشتی سازی و تشکیل داد لوله api کلفت خطوط جابجایی نفت و گاز به عمل می‌روند.

این فولادها در اصل به عبارتی فولادهای کربن – منگنزی میباشند که با اضافه کردن مقادیر معدود عنصرها میکروآلیاژی استحکام آنان ارتقا یافته میباشد.

خصوصیات آن مجموعه از این فولادها که در ایجاد کرد لوله های جابجایی نفت و گاز گزینه به کارگیری قرار می‌گیرند .

به وسیله انستیتو نفت ایالات متحده (American Petroleum Institute) استانداردسازی گردیده‌است.

مقاومت تسلیم بالا، ازدیاد ارتفاع نسبی بالا، چقرمگی بالا و دمای جابجایی ناکامی قابل انعطاف به ناکامی ترد ذیل از خصوصیت های اساسی این فولادها میباشد. در‌پی به محاسبه گونه های لوله api خوا هیم پرداخت.

قیمت لوله سپاهان api

قیمت لوله سپاهان api

استفاده از لوله گاز سپاهان

در خلال 30 سال پیشین، به جهت پیشرفت مواد، توسعه و گسترش متعددی در صنعت لوله سازی انجام شده است.

مهم‌ترین مساله در خطوط لوله جابجایی نفت و گاز، جابجایی وسعت بیشتر در کوتاهترین فرصت ممکن است.

به مراد برطرف کردن این نیاز؛ فولاد خط لوله بایستی دارنده استحکام و تافنس بالایی باشد.

فولاد خط لوله معمولا به طور جوشکاری گردیده یا این که بدون درز و در محدوده اندازه دربین 3 میلی متر (0.125 اینچ) قطر اسمی تا 1.42 متر (56 اینچ) قطر واقعی ساخته می گردد.

و اصولا برای جابجایی نفت و گاز به عمل می رود. فولاد خط لوله یا این که لوله جابجایی پایین استاندارد API با خصوصیات 5L و CSA تشکیل شده و بر طبق دستکم استحکام تسلیم  (برحسب ksi) نام گذاری می‌شود.

در پروسه جوشکاری این لوله ها، نخست ورق به طور استوانه در آمده و درز طولی یا این که مارپیچ آن بوسیله یکی فرآیندهای جوشکاری مقاومت الکتریکی، جوشکاری پیوسته، جوشکاری ذوبی و جوشکاری قوسی زیرپودری دو طرفه جوشکاری می گردند.

 

مزایا و کاربرد لوله API

 

1-امکان به کارگیری در خطوط زمانبر نفت و گاز و آب به جهت هزینه بالا
2- مقاومت خطوط لوله
3- قابلیت و امکان به کارگیری در سیستم ها

این مال در کمپانی سپاهان در دو نوع توکار و روکار ساخت می‌گردد.

برای مصارف خانگی پایین استانداردهای api 5l و ملی ISRI 3574 به کار گیری میشود.

این لوله ها با مارک تصویب گردیده مانیس گاز جایگزین لوله های مانیسمان برای لوله کشی های توکار گردیده است. ل

وله سپاهان در سایزهای 1.2 تا 6 اینچ و در اشکال مدل و سنگین api ساخت‌و‌ساز و روانه بازار مصرف میگردد و اینک با بقیه برندهای فرنگی  درحال حاضر رقابت می نماید.

قیمت لوله سپاهان api

قیمت لوله سپاهان api

 

سئو شده توسط دیچینو

 

لطفا دیدگاه خود را درباره این نوشته برای ما ارسال کنید